Kariera

Dołącz do naszego zespołu

EuropeGAS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji komponentów do samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG. Nasze produkty są sprzedawane w ponad 70 krajach na świecie. Największą popularnością wśród szerokiego grona odbiorców cieszą się nasze sterowniki wtrysku gazu, reduktory, filtry i wtryskiwacze. Klienci doceniają nas za zaangażowanie, pomoc w doborze instalacji oraz za szybką i skuteczną pomoc dzięki rozwiniętemu działowi wsparcia technicznego.

Posiadamy również profesjonalny serwis samochodowy, specjalizujący się w montażu i obsłudze instalacji zasilania gazem do aut z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim, w naprawach samochodów i motocykli oraz w legalizacji butli LPG. Jesteśmy częścią sieci Q-Service Castrol, co gwarantuje wysoki standard usług naszego warsztatu i obsługi klienta.

Q-Service EuropeGAS to serwis samochodowy z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Posiadamy także nowocześnie wyposażoną Stację Kontroli Pojazdów.

Aktualnie poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu. Cenimy profesjonalizm i zaangażowanie, dlatego jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, chcemy Cię poznać.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Aplikuj już dziś!

Aktualnie otwarte stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek i naprawa pojazdów samochodowych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych pojazdów
  • Wymiana i naprawa podzespołów mechanicznych i elektrycznych
  • Ustawianie geometrii zawieszenia
  • Diagnozowanie i naprawa systemów hamulcowych, silnikowych, układu chłodzenia, układu kierowniczego, układu wydechowego oraz innych
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych i narzędzi warsztatowych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Dbanie o odpowiedni stan narzędzi i wyposażenia warsztatu

Nasze wymagania

  • samodzielna weryfikacja usterek w pojazdach i ich naprawę;
  • umiejętność naprawy i remontu silników benzynowych i wysokoprężnych;
  • umiejętność wymiany rozrządu i innych podzespołów silnika
  • umiejętność naprawy i diagnostykę układów: zawieszenia, hamulców itp.
  • wiedza i praktyka w diagnostyce komputerowej pojazdów;
  • sumienność i chęć do pracy

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • pracę w systemie 8 godzinnym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • motywujący system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników

Osoby zainteresowane

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: marketing@europegas.pl.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez EuropeGAS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EuropeGAS Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Dokumenty rekrutacyjne można także przesyłać pocztą na adres: EuropeGAS Sp. z o.o. ul. Hurtowa 13, 15-399 Białystok

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

  • montaż instalacji LPG w samochodach osobowych;
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych instalacji LPG w samochodach;
  • diagnozowanie i naprawa usterek w samochodowych instalacjach LPG;
  • drobne naprawy w pojazdach samochodowych.

  • doświadczenie w montażu instalacji LPG
  • doświadczenie w pracy mechanika samochodowego;
  • wiedza w zakresie budowy samochodów;
  • wiedza w zakresie budowy i działania instalacji elektrycznych w samochodzie;
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami diagnostycznymi;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami;

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Co oferujemy

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • liczne szkolenia podwyższające wiedzę i umiejętności;
  • miłą atmosferę pracy;
  • pracę od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • Ubezpieczenie na życie<
  • Brak dress code’
  • Napoje